Stron: 3200, Stron oczekujących: 3667, Gości online: 25, IP: 830, BL: 2694, PageRank: 2
Kultura i sztuka
Darmowy katalog stron WWW - Kraków, Warszawa, Poznań.

TOP 5 stron w katalogu:

Statystyka PageRank:

Top 10 kategorii:

Kategoria: Kultura i sztuka

Film » (36)

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • zespół muzyczny Mława

  zespół muzyczny Mława
  Wyświetleń: 343
  Kliknięć: 18

  Zespół Holiday powstał w 1986 roku, pochodzi z Przasnysza położonego w województwie mazowieckim. Jest to wokalno-instrumentalny kwartet z wokalistką Obsługujemy wesela i imprezy rozrywkowe w pełnym zakresie. Sposób prowadzenia wesela lub imprezy może zależeć od klienta. Oczywiście zespół ma swój styl, ale na życzenie zleceniodawcy jesteśm ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Kultura i sztuka · Podkategoria 1: Muzyka

 • Zespół na wesele - ExAres

  Zespół na wesele - ExAres
  Wyświetleń: 426
  Kliknięć: 14

  Jako doświadczony zespół muzyczny wykonujemy utwory z dowolnie wybranego przez Państwa repertuaru. Możemy naszą grą uświetnić spotkania branżowe, bankiety i konferencje, jak też zapewnić doskonałą zabawę podczas uroczystości rodzinnych. ExAres to idealny zespół muzyczny na wesele. Uczestnicząc w wielu zabawach weselnych doskonale poznaliś ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Kultura i sztuka · Podkategoria 1: Muzyka

 • nowoczesne obrazy do salonu

  nowoczesne obrazy do salonu
  Wyświetleń: 337
  Kliknięć: 6

  Profesjonalny designer, grafik, fotograf - aktualnie mieszka i tworzy w Sierakowie. Kształcił się na uczelni technicznej, co jednak nie przeszkadza mu kształtować świat widziany z odmiennej perspektywy. Grafika komputerowa doskonale oddaje wnętrze autora, jest bardzo wdzięcznym medium, niesamowicie chłonnym oraz inspirującym. Autor nie og ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Kultura i sztuka · Podkategoria 1: Film

 • Remasz Bielsko - Turystyczna

  Remasz Bielsko - Turystyczna
  Wyświetleń: 392
  Kliknięć: 7

  Aktualnie pisanie blogów, cieszy się niezwykle bardzo dużym zainteresowaniem wśród ludzi w przeróżnym wieku. Remasz Bielsko to www ukazująca jak turystyka rekonwalescencyjna w Polsce rozwija się. Turystyka ma ponad dwustuletnią historią. Uzdrowiska umożliwiają wysoki standard usług, doświadczoną załogę i najlepszy ekwipunek medyczny. Kons ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Kultura i sztuka · Podkategoria 1: Film

 • Portal motoryzacyjny

  Portal motoryzacyjny
  Wyświetleń: 369
  Kliknięć: 17

  Jeżeli jesteś wielbicielem samochodów, albo po prostu właścicielem jednego z nich, na pewno szukasz poprawnych wiadomości, w który sposób o auto dbać a także troszczyć się. Bez powątpiewania, jeżeli troszczymy się o nasz samochód służy nam on o dużo lat i nie należy cały czas go reperować. Ale dbanie o samochód wcale nie jest proste, dlat ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Kultura i sztuka · Podkategoria 1: Film

 • Studio nagrań

  Studio nagrań
  Wyświetleń: 391
  Kliknięć: 34

  Hz Studio to miejsce, w którym urzeczywistniamy muzyczne pomysły każdego gatunku. Zajmujemy się realizacją nagrań muzycznych przy użyciu najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku. Stawiamy na nasze umiejętności i ciągłe poszerzanie horyzontów, nie bojąc się nowych wyzwań. Muzyka to nasza pasja, dlatego dajemy z siebie wszystko ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Kultura i sztuka · Podkategoria 1: Muzyka

 • oprawa muzyczna ślubu

  oprawa muzyczna ślubu
  Wyświetleń: 430
  Kliknięć: 24

  Fair Play Quartet - Profesjonalizm, zawodowstwo, urzekające brzmienie kwartetu smyczkowego oraz niezwykła różnorodność repertuaru wyróżniają FAIR PLAY QUARTET na tle innych zespołów. Skład zespołu FAIR PLAY QUARTET tworzą absolwenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Na codzień muzycy etatowi i współpracujący z czolowy ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Kultura i sztuka · Podkategoria 1: Muzyka

 • zespół góralski na wesele

  zespół góralski na wesele
  Wyświetleń: 356
  Kliknięć: 15

  Muzyka góralska to przede wszystkim pasja i natchnienie płynące głęboko z naszych serc. Chęć muzykowania oraz przekazywania tego daru innym na zawsze pozostaje w pamięci naszych odbiorców. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą kapelą zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Zamiłowanie do góralskiej kultury oraz chęć kultywowania tradycji muzy ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Kultura i sztuka · Podkategoria 1: Muzyka

 • studio nagrań dźwiękowych

  studio nagrań dźwiękowych
  Wyświetleń: 378
  Kliknięć: 22

  Akademia Realizacji Dźwięku oferuje szkolenia z zakresu pracy w studio nagrań dźwiękowych oraz nagłaśniania koncertowego, a także na wszelkie powiązane z tymi zagadnieniami tematy. W branży Pro – Audio działamy od 1991 roku, edukujemy natomiast od 1997 roku. Nasza firma jest prekursorem szkoleń z zakresu technik pracy w środowisku Pro – A ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Kultura i sztuka · Podkategoria 1: Muzyka

 • studniówki Częstochowa

  studniówki Częstochowa
  Wyświetleń: 1201
  Kliknięć: 4

  Muzyka towarzyszy mi od zawsze, no prawie od zawsze. Pierwsze zarobione i zaoszczędzone pieniądze przeznaczyłem na zakup odbiornika radiowego, bo na magnetofon już zabrakło. Program Trzeci Polskiego Radia nauczył mnie słuchać muzyki. Zresztą wtedy radio to było niemal jedyne źródło nagrań, których dokonywałem na coraz lepszych magnetofona ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Kultura i sztuka · Podkategoria 1: Muzyka

Kultura i sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa: